Wonder Woman: Nové materiály a potvrzený záporák?

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Gal Gadot měla svůj první výstup v roli nespoutané komiksové bojovnice již v Batman v Superman. Její válečná sólovka, která dorazí do kin již začátkem června, konečně odhaluje úhlavního nepřítele.

A kampaň je již v plném proudu. Na veřejnost pronikly nové obrázky z natáčení. Můžeme tak vidět záběry z pláže, kde podle všeho proběhne nějaká epická bitva. To však není vše.

Chris Pine, ztvárňující jednu z hlavních postav, zmínil, že se můžeme těšit na vskutku zajímavého záporáka. Tím bude totiž Ares, bůh války. Jeho cílem je vyhladit veškeré lidstvo, na které žárlí. Proti je samozřejmě Wonder Woman a tak se můžeme těšit na souboj titánů.

O režii Wonder Woman se postarala Patty Jenkins, jejímž největším dosavadním úspěchem je Zrůda. Z hereckého obsazení se kromě Gal Gadot a Chrise Pinea můžeme těšit také například na Davida Thewise, Connie Nielsen či Robin Wright.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také