VIDEO: Pocta filmovým hvězdám, které zesnuly v roce 2016

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Když před pár dny skončil rok 2016, lze bez nadsázky prohlásit, že si mnoho lidí konečně oddychlo. V uplynulých 366 dnech, jelikož se jednalo o přestupný rok, zemřelo více než 50 slavných osobností z nejrůznějších odvětví. Protože se úmrtí bohužel nevyhnula ani stálicím ze světa filmu, vzniklo krátké amatérské video, které je jakýmsi rozloučením a posledním uctěním uměleckého přínosu zesnuvších hvězd.

Prvním šokem bylo, když v lednu zemřel rocker David Bowie, těsně po něm Alan Rickman, Glenn Frey, Abe Vigolda a naneštěstí následovalo mnoho dalších. Počet jmen na seznamech úmrtí se v různých státech a médiích liší na základě oblíbenosti konkrétních osobností v daných zemích, ale i s odchylkami jsou ona čísla až nepříjemně vysoká. Nelson Carvajal, jenž je editorem webového portálu geektyrant.com, se však rozhodl vytvořit video, které je milým ohlédnutím za osobnostmi, které lidé všech generací tak rádi viděli na plátnech kin nebo v televizích. Carvajal si vypůjčil píseň z nového muzikálu La La Land s názvem City of Stars, která citlivě dokresluje smutnou atmosféru posledního holdu hvězdám jako byl Tony Burton, Garry Shandling, Prince, Gene Wilder, Anton Yelchin, Kenny Baker, Carrie Fischer nebo Debbie Reynolds.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také