VIDEO: Opening Zlatých glóbů ve stylu La La Landu

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Zlaté glóby jsou rozdány, Donald Trump zkritizován a La la Land oceněn. I když jste včerejší večer nestrávili sledováním předávání cen, o úvodní video celého galavečera i tak nepřijdete. Na svém Youtube kanále ho totiž zveřejnil moderátor Jimmy Fallon.

Během pěti minut toho stihne videoklip ukázat hodně. Jasně se inspiruje už zmíněným La La Landem. Moderátor celého večera Jimmy Fallon totiž zpívá a tančí na píseň Another Day of Sun z nového muzikálu. A nezpívá sám, na pomoc mu přitančí Nicole Kidman, Amy Adams (obklopená tanečníky v oranžových oblecích z filmu Příchozí) nebo Sarah Paulson.

Kromě nich si ve videu zapíská i na pianu rozvalený Ryan Reynolds. Nesmíme opomenout Justina Timberlakea, s nímž si Fallon romanticky zatančí po hvězdách, nebo podřimujícího Jona Snowa.

Celá sezóna filmových ocenění se nese v duchu rivality mezi Fallonem a jeho moderátorským konkurentem Kimmelem, jenž se ujme Oscarů na konci února. Na to, jestli Fallona překoná, si budeme muset ještě počkat.

https://www.youtube.com/watch?v=XaldSt0lc8o

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také