Trailer #2: Král Artuš: Legenda o meči (2017) – Charlie Hunnam králem

Přečtěte si

Autor

Má jít údajně o první díl epické šestidílné série. Bude to z části fantasy, k tomu dost akce a dobrodružství, to všechno stylem Guye Ritchieho. Očekávaný snímek Král Artuš: Legenda o meči (2017) se představuje v novém traileru.

V hlavní roli s Charliem Hunnamem, připravovaný film představuje nový pohled na ikonický příběh krále Artuše a Excalibur. Sleduje hrdinovu cestu z ulice na trůn. Po vraždě Artušova otce se Vortigern, jeho strýc, zmocní koruny. Malý Artuš, oloupen o své právoplatné dědictví a s pouze malým ponětím o tom, kdo vlastně je, tak vyrůstá různě po ulicích města. Pak ale vytáhne meč z kamene a všechno se změní. Ať chce nebo ne, musí přijmout to, kým vlastně je.

Kromě Hunnama se ve filmu objeví například Jude Law,  Astrid Bergès-Frisbey, Djimon Hounsou, Aidan Gillen nebo Eric Bana. Natáčelo se pod taktovkou již zmíněného Guye Ritchieho a podle scénáře Joby Harolda. Ten by se měl údajně podepsat i pod zbylé díly, ačkoli ještě žádné oficiální informace ohledně nich nejsou. Budoucnost sequelů bude dost možná záviset na tom, jak se bude dařit Legendě o meči.

Česká premiéra je naplánována na 11.5.2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také