Trailer #1: Colossal (2016) – Anne Hathaway a monstrum

Přečtěte si

Autor

NEON vypustil do světa trailer na nový film Colossal v hlavní roli s Anne Hathaway. Na co se můžeme v chystaném sci-fi thrilleru režiséra  Nacho Vigalondoa těšit?

Ve filmu Hathaway ztělesňuje postavu zdánlivě nijak nevybočující ženy Glorie. Poté, co přijde o práci a partner ji vyhodí z bytu, je Glorie nucena přestěhovat se z New Yorku zpět do svého rodného města. Ve zprávách se najednou začnou objevovat informace, že jakési obrovské stvoření ničí Soul, hlavní město Jižní Korey. Hrdince postupně dojde, že je s tímto vzdáleným fenoménem nějak propojena. Věci se začnou vymykat z rukou a Gloria musí přijít na to, proč její zdánlivě nevýznamná existence má najednou takový kolosální dopad na osud světa.

Kromě již zmíněné Anne Hathaway se ve snímku představí Dan Stevens, Jason Sudeikis, Tim Blake Nelson a Austin Stowell. Na režisérskou stoličku usedl a pod scénářem je podepsaný Nacho Vigalondo (Uvězněni v čase, Open Windows).

Colossal, který je někdy popisován jako „něco mezi Godzillou a Ztraceno v překladu“ se do amerických kin dostane začátkem dubna. O české distribuci zatím nejsou informace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také