Godzilla 2 má režiséra a podtitul

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Už před třemi lety vstoupil do kin remake hitu z konce devadesátých let. Snímek Garetha Edwardse kritika příliš neocenila, ale diváci do kin přesto přišli. Nejen proto se začaly hromadit otázky, jak to vlastně se sequelem Godzilly vypadá. A nyní bylo konečně oznámeno jak jméno režiséra, tak oficiální název.

Gareth Edwards už v loňském roce oznámil, že s Godzillou pokračovat nechce, což otevřelo dveře dalším. Režie snímku, jehož přesný titul je Godzilla: King of Monsters, se tak ujme Michael Dougherty. Informaci o obsazení přinesl server Variety. Michael Dougherty se už v minulosti podepsal pod horory jako Krampus: Táhni k čertu nebo Halloweenská noc.

Dougherty se na pokračování Godzilly podílel ještě dřív, než se stal jejím režisérem. Spolu se Zackem Shieldsem dělali na scénáři.

Godzilla: King of Monsters by měla vstoupit do kin 22. března 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také