Vtip dne: IMAX nahrál nedokončený trailer k Mumii

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Trailer nové Mumie s Tomem Cruisem slibuje velké akční dobrodružství. To pochopitelně platí i pro upoutávku pro kina IMAX, jenže má to jeden háček. Nahraný trailer je nedokončený.

Na první pohled jde o klasický trailer. Když ale dojde na akci, hned vám bude jasné, že tady něco nehraje. Upoutávka, která se objevila na oficiálním IMAX kanále, totiž postrádá většinu zvukových efektů. Poslechnout si tak můžete výkřiky a oddychy herců během natáčení, které v původním (kompletním) traileru skvěle doplňovala burácející hudba.

Rozhodně se nemusíte obávat, že byste si podobný audiovizální zážitek odnesli i z kina. Nedokončený trailer již byl odstraněn, na internetu ale zůstal. Příjemnou zábavu :-D.

Mumie v režii Alexe Kurtzmana (napsal Abramsovy Star Treky) má premiéru 8. června 2017. V hlavních rolích se představí Tom Cruise, Russell Crowe, Sofia Boutella, Annabelle Wallis, Jake Johnson, Javier Botet, Courtney B. Vance a další.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také