Vtip dne: IMAX nahrál nedokončený trailer k Mumii

Přečtěte si

Filmové online novinky v srpnu

Srpnová nabídka filmových novinek v kině je skvělá. A stejně tak se nám líbí přehled novinek, které vycházejí na...

Nejlepší filmy Sama Worthingtona

Sam Worthington se stal hvězdou po uvedení Cameronova Avatara. Další kasovní trhák od té doby už ale nenatočil a...

Nejlepší filmy Jasona Stathama

Jason Statham je mužem mnoha profesí. Hereckou kariéru odstartoval ve velkém stylu, když ho do svých úspěšných filmů obsadil...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Trailer nové Mumie s Tomem Cruisem slibuje velké akční dobrodružství. To pochopitelně platí i pro upoutávku pro kina IMAX, jenže má to jeden háček. Nahraný trailer je nedokončený.

Na první pohled jde o klasický trailer. Když ale dojde na akci, hned vám bude jasné, že tady něco nehraje. Upoutávka, která se objevila na oficiálním IMAX kanále, totiž postrádá většinu zvukových efektů. Poslechnout si tak můžete výkřiky a oddychy herců během natáčení, které v původním (kompletním) traileru skvěle doplňovala burácející hudba.

Rozhodně se nemusíte obávat, že byste si podobný audiovizální zážitek odnesli i z kina. Nedokončený trailer již byl odstraněn, na internetu ale zůstal. Příjemnou zábavu :-D.

Mumie v režii Alexe Kurtzmana (napsal Abramsovy Star Treky) má premiéru 8. června 2017. V hlavních rolích se představí Tom Cruise, Russell Crowe, Sofia Boutella, Annabelle Wallis, Jake Johnson, Javier Botet, Courtney B. Vance a další.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také