VIDEO: Upřímný trailer pro Star Wars – Impérium vrací úder

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Kina před několika dny obsadil snímek Rogue One: Star Wars Story. Tvůrci youtubového kanálu Screen Junkies si tentokrát do své série Upřímné trailery (Honest Trailers) vybrali jeho legendárního předchůdce Star Wars: Epizodu V – Impérium vrací úder.

Screen Junkies se v Honest Trailers věnují hlavně filmům, které se tak úplně nepovedly. Jednou za čas si vezmou na paškál ale i filmy oblíbené. A právě epizoda Hvězdných válek z roku 1980 bývá považována za jeden z nejlepších snímků všech dob, proto tentokrát rozhodně neměli jednoduchou práci.

Přišli ale třeba na to, že Impérium vrací úder je asi nejpopulárnějším dílem celé série a je to shodou náhod také díl, o němž George Lucas rozhodoval nejméně. Náhoda? Kromě toho si ale utahují i z Lukea Skywalkera a jeho zvláštního polibku s Leiou.

Honest trailers jsou sice možná vtipnější, když si dobírají filmy špatné, ale fanoušky rozhodně potěší i tak.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také