VIDEO: První vteřiny ze Spider-Man: Homecoming

Přečtěte si

16 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Poslední týden tohoto měsíce bude na Netflixu ve znamení originální hororové tvorby, zajímavých dokumentů, ale také jedné velké premiéry...

16 filmů na Halloween pro celou rodinu za posledních 10 let

Doporučujeme patnáct filmů, které se mohou skvěle hodit, pokud hledáte to pravé filmové dobrodružství pro celou rodinu na blížící...

12 dokumentů o pandemii Covidu-19

Pokud vám všudypřítomný koronavirus ještě neleze krkem, můžete se o něm dozvědět i něco víc. Třeba to, co se...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Už se to blíží. Spider-Man: Homecoming z dílny MCU se v plné parádě představí už zítra, první ochutnávka z nadcházejícího traileru ovšem dorazila už teď. Má sice něco kolem čtvrt minuty, odhaluje ale jednu zásadní novinku. Modročervený kostým pavoučího muže dostane zásadní upgrade.

Zítřejší trailer si odbude veřejnou premiéru v noční show Jimmyho Kimmela, první diváci jej však mohli vidět už před pár dny na brazilském Comic-Conu. O nadšených ohlasech jste určitě slyšeli, takže se máme nač těšit.

V titulní roli se představí Tom Holland, ve vedlejších pak Marisa Tomei, Zendaya, Robert Downey Jr., Tony Revolori, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover a Michael Keaton. Film Jona Wattse má premiéru 6. července 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také