VIDEO: Nová Mumie se natáčela ve stavu beztíže

Přečtěte si

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

10 horkých novinek na bezva víkend u bedny

Na víkend si rezervujte dostatek času, protože na streamu bylo přes týden opět živo. Kromě tradiční nadílky novinek na...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Trailer k nové Mumii ukázal slavné monstrum zase v trochu jiném světle. Více akce rozhodně nemusí být naškodu, zvlášť, pokud máte v týmu Toma Cruise. Ano, i v tomto filmu se chopil práce, kterou jinak zastávají kaskadéři.

V Mumii nás čeká adrenalinová scéna s řítícím se letadlem k zemi. Tomuto momentu se věnuje nejen podstatná část prvního traileru, ale také nové video ze zákulisí. To prozrazuje, že tvůrci filmu skutečně zažili stav beztíže, přičemž na palubě letadla nechyběl ani Tom Cruise.

Video s názvem The Mummy Inside Look samozřejmě nabízí další řadu momentů z natáčení, které jsou mnohdy zajímavější, než samotný trailer.

Mumie v režii Alexe Kurtzmana má premiéru 8. června 2017. V hlavních rolích se představí Tom Cruise, Russell Crowe, Sofia Boutella, Annabelle Wallis, Jake Johnson, Javier Botet, Courtney B. Vance a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také