Trailer #2: Strážci Galaxie Vol. 2 (2017) – Odpadlíci na svém humoru nic neztratili

Přečtěte si

9 trailerů týdne: Život v počítačové simulaci a mladý The Rock

Dobrých trailerů není nikdy dost. Za poslední týden byla naštěstí uvedena celá řada zajímavých titulů, ze kterých nejvíce vyčnívá...

10 nejstahovanějších filmů týdne podle TorrentFreaku

TorrentFreak zveřejnil nejstahovanější filmy týdne. Nelegálnímu stahování z torrentů aktuálně vévodí westernové drama Tome Hankse, News of the World,...

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Říjnový teaser jasně naznačil, že dvojka Strážců Galaxie bude opět barevnou jízdou s vytříbeným výběrem hudby. Dvouminutový trailer nás v tom jen utvrzuje, a na vrch přidává tolik nezbytný humor Star-Lordova týmu. Příběhová linka zůstává utajena, což je půl roku před premiérou jedině dobře.

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.

V režii Jamese Gunna se představí Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel jako Groot, Bradley Cooper jako Rocket, Michael Rooker, Karen Gillan a Kurt Russell. Premiéra je 4. května 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také