Trailer #1: The Autopsy of Jane Doe (2016) – Příčina smrti neznámá

Přečtěte si

Autor

Nový film André Øvredala The Autopsy of Jane Doe vypadá jako perfektně zvrhlý a znepokojivý hororový snímek. Nový, právě zveřejněný, trailer si určitě pohraje s Vašimi nervy. Pro fanoušky hororů půjde, zdá se, o počin, který si nemohou nechat ujít. 

Na plátně se představí Brian Cox a Emile Hirsch jako duo koronerů provozující rodinnou pitevnu v malém městečku ve Virginii. Jednoho dne se k nim dostane zvláštní případ. Tamní rodina byla brutálně zavražděna ve vlastním domově. Ještě podivuhodnější a děsivější nález ovšem policisty čeká ve sklepě onoho stavení – částečně pohřbené nahé tělo mladé ženy. Otec se synem se ihned dají do práce, aby zjistili, co se v tom krvavém domě stalo. Pitva ovšem odhaluje zvláštní fakta. Na těle mladé dívky chybí jakékoli známky vnějších zranění či traumat, zatímco vnitřní poranění jsou alarmující. Při snaze identifikovat mladinkou „Jane Doe“ začne duo objevovat bizarní vodítka k odhaleni temného tajemství za smrti neznámé ženy.

Mezinárodně by měl být film uveden 20. 12. 2016 na VOD a limitovaně od 21. 12. do kin. Česká distribuce zatím není jasná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také