Trailer #1: Sleight (2017) – Boj pouličního kouzelníka

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Snímek o mladém pouličním kouzelníkovi měl premiéru už v lednu letošního roku na festivalu Sundance. Až teď mohou první jeho první upoutávku zhlédnout i ostatní diváci.

Jacob Latimore, vycházející hollywoodská hvězda, se v dramatu Sleight představí v roli středoškoláka Boa. Bo je sice nadějný student, jednoho dne se ale stane jediným opatrovatelem své mladší sestry Tiny. Z toho důvodu se vzdá svých snů o studiu na vysoké škole a rozhodne se věnovat magii. Jako pouliční kouzelník ohromí publikum, ale jeho finanční potíže přetrvávají. Proto využije své schopnosti k prodeji drog pro místního drogového dealera Angela. Když se zamiluje do Holly a s drogovým byznysem chce skoncovat, Angelo začne ohrožovat to nejcennější, co má – jeho rodinu. Bo se tak musí spolehnout na své kouzelnické dovednosti a geniální mysl, aby ji zachránil.

Sleight je prvním celovečerním snímkem režiséra J. D. Dillarda. V minulosti však zrežíroval několik krátkých filmů a pracoval i na blockbusteru Star Wars: Síla se probouzí. Kromě Latimora se v hlavních rolích objeví Storm Reid, Dule Hill, Seychelle Gabriel.

Film společnosti MTV vstoupí do kin až 7. dubna příštího roku, na krátký trailer se ale můžete podívat už teď.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také