Auta 3 na nových plakátech

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Blesk McQueen se vrací na dvou plakátech lákajících na zaručený animovaný hit příštího léta.

Přiznám se, že Auta patří k mým vůbec nejoblíbenějším animákům. Mluvím výhradně o jedničce, která před deseti lety vzala světová kina útokem a postavám jako Blesk McQueen, Burák a ostatním čtyřkolkám z Kardanové Lhoty prostě nešlo uniknout. Dvojka z roku 2011 sice vydělala víc peněz, ale kvalitativně šla o několik tříd dolů. Mám dojem, že jsem ji snad ani nedokoukal.

V rámci zachování pětileté tvůrčí odmlky (spin-offy s Letadly mě nechávají úplně chladným) vstoupí do kin i třetí díl série. Snímek Auta 3 se před pár dny připomněl až nečekaně atmosférickou upoutávkou a nyní o sobě dává vědět dvěma povedenými plakáty.

Opět je hlavním motivem rychlý hrdina Blesk McQueen a opět to nevypadá jako klasická pohádka pro nejmenší. Celý projekt na mě zatím působí poměrně zajímavě a docela i věřím zprávám o vyděšených dětičkách, které v kinech narazily na teaser, čímž byly konfrontovány se známým hrdinou, ale trochu v temnějším duchu. Každopádně nás možná čeká jakýsi generační posun v přístupu k Autům, která se pokusí zacílit i na tu dospělejší část publika.

Auta 3 startují v kinech 16. června 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také