Konečně víme, kdy dorazí Expendables 4

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Od třetích Expendables, které podstatná část diváků viděla v předstihu oproti kino premiéře, už uběhly dva roky. Fanoušky série zcela jistě potěší, že parta největších akčních hvězd Hollywoodu to ale nevzdala a své síly spojí i počtvrté. Kdy tedy uvidíme další Postradatelné v kinech?

Studio Lionsgate oficiálně potvrdilo, že čtvrtí Expendables budou. A to i navzdory upadajícímu zájmu diváků, který se výrazně podepsal pod výdělky posledního pokračování. To navíc doprovázel nešťastný únik na internet, odkud se ke kopii snímku mohl dostat jednoduše každý.

Expendables 4, finální část, dorazí do kin někdy v roce 2018. Kromě této informace studio nic dalšího nepotvrdilo, a tak vůbec netušíme, která jména budou v sérii pokračovat. Určitě se ale počítá s hlavní tváří a producentem Sylvesterem Stallonem, kterému v době premiéry bude již sedmdesát dva let. Kolují však zvěsti, že tým drsňáků by měli posílit pánové Pierce Brosnan a Hulk Hogan.

Potvrzen také nebyl návrat režiséra Patricka Hughese, který stojí za posledním snímkem série. Je však docela možné, že se hlavního kormidla opět chopí sám Stallone, režisér původního dílu. Ten také již před nějakou dobou odhalil, že pokud série dostane pokračování, musí jednoduše přitvrdit a do kin jít jako krvelačné eRko. Tak se nechme překvapit.

Myslíte, že Expendables mají ještě co nabídnout?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také