VIDEO: Podívejte se do zákulisí Rogue One: Star Wars Story

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Lucasfilm zveřejnil krátké video ze zákulisí v prosinci uváděného spin-offu Rogue One, jenž vznikl k hlavní sérii Hvězdných válek. Krom filmových záběrů tak uvidíme i krátké promluvy režiséra a herců, z nichž sálá nadšení. Nadšení z toho, že jsou součástí něčeho, o čem nejeden z filmových diváků snil. Být u toho, když to všechno začalo. Tam, před dávnými časy v té předaleké galaxii…

První ze série samostatných filmů Lucasfilmu, zachycující počátky seskupení Rebelů a akci, zaměřenou na ukradení plánů k imperiální Hvězdě smrti, vznikl pod režijní taktovkou Garetha Edwardse (Godzilla). Příběh vytvořili John Knoll a Gary Whitta, zatímco scénář napsali Chris Weitz a Tony Gilroy. Filmové charaktery pak ztvární Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed a další.

Rogue One: Star Wars Story u nás startuje v kinech 15. prosince. Těšíte se na film, dějově zasazený těsně před události Nové naděje? Podělte se s námi v komentářích či v diskuzi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také