Trailer #3: Kong: Ostrov lebek (2017) – Setkání s obřími tvory

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Studio Warner Bros zveřejnilo další trailer ke snímku, v jehož hlavní roli se objeví legendární opice. King Kong poprvé spatřil světlo světa již v roce 1933 a od té doby si zahrál v několika dalších filmech. Kong: Ostrov lebek by však neměl být klasickým remakem.

Příběh se odehrává v 70. letech minulého století, kdy se skupinka výzkumníků a vojáků vydává na opuštěný ostrov kdesi v Tichomoří, domov bájného obřího Konga. Kromě něj se ale musí vypořádat s domorodým obyvatelstvem i dalšími obrovskými monstry.

Režisérem očekávaného blockbusteru příštího roku je Jordan Vogt-Roberts, který sice stojí za filmem Králové léta nebo seriálem Nejsem do tebe blázen, ale pro většinu veřejnosti je zatím velkou neznámou. Spolu s gigantickým lidoopem v hlavních rolích uvidíme Toma Hiddlestona, Brie Larson, Corey Hawkinse, Samuela L. Jacksona nebo Johna C. Reillyho.

Nový trailer k snímku, jenž vstoupí do českých kin 9. března 2017, můžete zhlédnout právě teď.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také