Trailer #1: Všechno nebo nic (2017) – Jak najít lásku na celý život?

Přečtěte si

Autor

Ani ne dva měsíce a zdejší kina ovládne nová česká romantická komedie. Všechno nebo nic nabízí příjemné herecké obsazení, které opět hledá lásku na celý život. Distributor Bioscop tvrdí, že je to ‚komedie stvořená pro ženy‘, dokonce prý ‚česká Bridget Jones’. Tak snad se máme na co těšit.

Kamarádky Linda a Vanda spoluvlastní malé knihkupectví v centru města. Praktická a vzdělaná Linda je rozvedená a má malou holčičku, o kterou se zodpovědně stará. Pocit zodpovědnosti je ovšem něco, co trochu schází druhé části nerozlučného dua, Vandě. Svobodná a věčně veselá kráska nemá o pozornost mužů nouzi, žádný z potenciálních partnerů ovšem nestačí její energii a elánu. Ač hledá aktivně a pilně, stále se jí nedaří nalézt toho pravého.  V obchodě jim pomáhá ještě Edo.  Ten také touží po lásce na věky věků, ale jako plachý, citlivý a introvertní gay to má těžké… A jak už to v romantických komediích bývá, situaci zamotá hned několik mužů a všechno dopadne úplně jinak, než jak by kdo pomyslel.

V hlavních rolích připravované české komedie na motivy stejnojmenné knihy z pera Evy Urbaníkové uvidíme Táňu Pauhoufovou a Kláru Issovou. Kromě nich se můžeme těšit například na Ondřeje Sokola, Petru Hřebíčkovou, Petra Vaňka a spoustu dalších. Režie se ujala Marta Ferencová. Film má plánovanou premiéru na 12. ledna příštího roku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také