Trailer #1: Miluji tě modře (2017) – Nová česká romantika

Přečtěte si

Filmové online novinky v srpnu

Srpnová nabídka filmových novinek v kině je skvělá. A stejně tak se nám líbí přehled novinek, které vycházejí na...

Nejlepší filmy Sama Worthingtona

Sam Worthington se stal hvězdou po uvedení Cameronova Avatara. Další kasovní trhák od té doby už ale nenatočil a...

Nejlepší filmy Jasona Stathama

Jason Statham je mužem mnoha profesí. Hereckou kariéru odstartoval ve velkém stylu, když ho do svých úspěšných filmů obsadil...

Autor

Jana Trnkováhttp://www.csfd.cz/uzivatel/63173-ernia/
Snažím se udržovat krok se současnou filmovou tvorbou. Ročně se účastním několika filmových festivalů, přičemž si nejvíc lebedím v indie rovině. Upřednostňuji subjektivní přístup k filmům a reflektuji film i v kontextu dění.

Miluji tě modře je nová česká romantická komedie režírovaná Jiřím Šmidmajerem (Probudím se včera) podle scénáře Jaroslava Papouška, který je podepsaný pod hity jako Hoří, má panenko, Lásky jedné plavovlásky nebo filmy o rodině Homolkových.

Davidovi je už přes třicet, ale stále nemá svůj život pevně pod kontrolou. Ba naopak – zrovna ho vyhodili z práce v Národní galerii, je stále single, žije se svou potrhlou jogínskou matkou a ani jeho nový společný projekt s otcem nejde přesně podle plánů. Zlomem je setkání s krásnou Terezou, která Davidovi imponuje (nejen) svými výtvarnými nápady. Ačkoli je Tereza zadaná, je očividné, že vztah není ideální a pravděpodobně už dlouho nevydrží a David vycítí svou příležitost.

Ve filmu se představí Taťjana Medvecká, Oldřich Vlach, Miroslav Táborský, Marek Vašut, Václav Jílek nebo Denisa Nesvačilová. Hudbu k filmu složila a i nazpívala držitelka Oscara za píseň Falling Slowly Markéta Irglová. Film vstoupí do českých kin 26. ledna.

https://www.youtube.com/watch?v=89sStTc1UHQ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také