Pasažéři: Nové záběry slibují love story ve vesmíru

Přečtěte si

Autor

Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
Jsem studentka novinařiny, která má ráda humor a ironii, jak ve filmu, tak v životě. Vždy se ráda podívám na seriál Simpsonovi nebo na film Leon. A oceňuji filmy inspirované skutečnými událostmi, protože nemívají přeslazené šťastné konce.

Přelom roku slibuje premiéry hned několika velkofilmů. Mezi nimi se nachází i snímek Pasažéři, který se odehrává na vesmírné lodi hodně daleko od jakékoliv obyvatelné planety. Jenže dva cestující se probudí v nepravou chvíli a zjišťují, že to nejspíš nebylo vinou poruchy systému…

Jim (Chris Pratt) a Aurora (Jennifer Lawrence) jsou jedni z téměř 5 000 lidí, kteří se rozhodli v kryospánku přečkat cestu na novou planetu. Oba se ovšem shodou náhod probudí o celých 90 let dříve před přistáním, což je odsuzuje k doživotnímu pobytu na vesmírném plavidle. Dvojici jejich stejný osud sblíží a přeskočí mezi nimi jiskra. Jenže jejich poklidná romantika na lodi je brzy přerušena a oba dva jsou odkázáni jeden na druhého v boji na život a na smrt.

Podle prvního traileru budou muset většinu stopáže filmu herecky utáhnout jen Lawrence s Prattem, což je, kromě galaktického prostředí, další společný rys s oscarovým snímkem Gravitace. Kromě zmíněné dvojice se na plátně objeví ještě Laurence Fishburne nebo Michael Sheen. Režie se ujal Morten Tyldum, který je strůjcem úspěchu snímků jako je Kód Enigmy nebo Lovci hlav. Pasažéři budou mít v Americe premiéru už v prosinci, ale v našich kinech se objeví až 12. ledna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také