Kráska a zvíře: První fotky s krásnou Emmou Watson

Přečtěte si

Autor

Na novou Disneyho Krásku a zvíře se všichni těší už od prvních vlaštovek o projektu samotném, o to víc o jménech s ním spojených. Jak by taky ne, když krásku Belle ztvární Emma Watson a v dalších rolích se to zvučnými jmény také jen hemží. Pro nedočkavé tu máme první ochutnávku – několik fotek z chystaného filmu.

Příběh krásné Belle zná v nějaké verzi určitě většina z nás. Schudlý kupec utrhne na cestě domů bezmyšlenkovitě květinu v zahradě honosného sídla. Netuší, že jej při tom viděl majitel. Ten žádá, aby mu překupník poslal toho, pro nějž byla květina určena, tedy svou dceru Belle, jinak zaplatí životem. Dívka se pro milovaného tatínka obětuje a vydá se do neznáma. Co najde a co ji potká, by nemohlo být dál od toho, co čekala…

Jak již bylo zmíněno, nový film Billa Condona (Mr. Holmes, Dreamgirls) se pyšní vskutku skvostným obsazením. V titulních rolích se představí Emma Watson a Dan Stevens. Vedle nich uvidíme například Iana McKellena, Kevina Kline, Emmu Thompson, Ewana McGregora nebo Stanley Tucciho. Třešňičkou na dortu pak je fakt, že pod scénářem je podepsaný Stephen Chbosky (Charlieho malá tajemství, Bohémové).

Česká premiéra je plánována na 16. března 2017. Zatím se můžete alespoň kochat obrázky.

BEAUTY AND THE BEAST

BEAUTY AND THE BEAST

Beauty and the Beast

BEAUTY AND THE BEAST

Beauty and the Beast

BEAUTY AND THE BEAST

BEAUTY AND THE BEAST

BEAUTY AND THE BEAST

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také