Gerard Butler se vrátí v pokračování Pádu Londýna

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Po Pádu Bílého domu a nepříliš povedeném Pádu Londýna, který byl podle nás už sám o sobě pádem, se dočkáme třetího a dost možná i završujícího dílu. Ten má nést název Angel Has Fallen.

S touto zprávou přišel jako první magazín Deadline, citoval tak plány studia Millennium Films, jež má filmy pod svými křídly. Zatímco v předchozích částech zachraňoval Mike Benning (Gerard Butler) amerického prezidenta Benjamina Ashera (Aaron Eckhart) a vládní elitu, v Angel Has Fallen půjde o život jemu…

Tentokrát se tedy cílem teroristického útoku stane hlavní hrdina předchozích dvou dílů. O tom, jak bude úspěšný či neúspěšný se přesvědčíme v kinech. Natáčení samotné by mělo začít během roku 2017, konkrétně tedy v jeho první polovině, tudíž poměrně brzy. O scénář se stejně jako v předešlých případech postarali Creighton Rothenberger a Katrin Benedikt. Producentem snímku bude i Gerard Butler.

Těšíte se na film? Nebo vás tato série nechává chladnými? Podělte se s námi o své názory v komentářích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také