Deadpoolův nejoblíbenější film roku

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Deadpool je jedním z nejúspěšnějších filmů letošního roku. Zásluhu na to jistě má povedená reklamní kampaň. I když už snímek zmizel z kin, Ryan Reynolds svého netypického superhrdinu propaguje stále – tentokrát v rozhovoru pro Empire.

Reynolds totiž v tomto interview nemluvil za sebe, ale za Wadea Wilsona. A odpovědi byly přesně takové, jaké byste od Deadpoola očekávali. Drzé, ale vtipné. Na otázku, co si za všechny vydělané peníze koupil, odvětil:

„Je to film od Foxu (filmová studia 20th Century Fox, pozn. red). Zaplatili mi kokainem.“

Za nejlepší film roku 2016, v němž se neobjevil, označil novozélandský Hon na pačlověky (Hunt for the Wilderpeople). Film, který zrežíroval Taika Waititi, vypráví příběh nesourodé dvojice, teenagera, jenž ztratil rodiče, a jeho nabručeného nevlastního strýce.

Plánované pokračování Deadpoola se v průběhu minulého měsíce zamotalo poté, co projekt opustil režisér původního snímku Tim Miller a nahradil ho David Leitch. K tomu, co můžeme od druhého dílu čekat, se Wade Wilson vyjádřil po svém:

„T. J. Millera, jak šňupe živou myš na záchodech letiště v Minneapolisu a pak masturbuje.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také