Alien: Covenant: Na svět pronikly fotografie nového vetřelce

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Ridley Scott světu přinesl oslizlého tvora, který má zálibu ve vyskakování z hrudníku a požírání nebohých lidských bytostí. Nyní plánuje na svět přivést další stvůru z jiného světa.

2012. Tyto čísla označovala domnělý konec světa, komediální (neúmyslně) katastrofický snímek Rolanda Emmericha a rovněž to byl rok, kdy světlo světa spatřil po řadě let opět vetřelec, ve snímku Prometheus. Ten se sice tvářil, že nemá se sérií Vetřelec nic společného, ale jeho konec tento postoj vyvrátil.

Ridley Scott pochopil, že je spíše zájem o po zdech lezoucí roztomilé miláčky než o nové sci-fi. Proto pokračování Promethea už rovnou označil jako Alien: Covenant. Michael Fassbender, který se vrací v roli androida Davida, naznačil, že má nadcházející snímek blíže k původním dílům než k novodobému Prometheovi. Je jisté, že se dočkáme zase několika xenomorfů a jejich výskyt potvrzují i uniklé fotografie, které ukazují modely použité ve filmu. Dočkáme se jak raných verzí vetřelců, tak i kraboidních verzí, které kladou vajíčka.

Fotky si můžete prohlédnout na Facebooku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také