VIDEO: Parádní záběry z natáčení Justice League

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Téměř šest měsíců trvalo natáčení Justice League ve filmových studií v Leavesdenu ve Velké Británii a celý štáb se teď přesune na Island. Nedočkaví fanoušci však mohou útržky z filmu zhlédnout už nyní.

Video zveřejnil režisér snímku Zack Snyder na svém twitterovém účtu jako poděkování všem, kteří se na úspěšném natáčení v Británii podíleli. Podle zpráv další práce na snímku začnou v průběhu října nebo listopadu.

V záběrech samozřejmě nemůžou chybět hlavní hvězdy – hned v první scéně se společně objeví Bruce Wayne (Ben Affleck) s Aquamanem (Jason Momoa). Nepřijdeme však ani o další superhrdiny. V prostřizích zahlédneme i Wonder woman (Gal Gadot), Flashe (Ezra Miller) nebo Henryho Cavilla v roli Supermana. A pokud budete pozorní, zahlédnete i jeho nový kostým Black Supermana.

Tým komiksových hrdinů, který vznikl už v šedesátých letech minulého století, se v kinech představí až na podzim příštího roku. Jak natáčení a oblíbené postavy vypadají, si však můžete v krátkých zákulisní videích prohlédnout už teď.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také