VIDEO: Vše, co jste chtěli vědět o Fantastických zvířatech a kde je najít

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Na konci minulého roku mohli fanoušci kouzelnického světa Harryho Pottera propuknout v jásot. Filmová studia Warner Bros v polovině prosince zveřejnila první záběry ze snímku, který světoznámé sáze předchází. A důvod k radosti mají stále – příběh Mloka Scamandera se dočká čtyř místo plánovaných dvou pokračování. Řekla to během facebookového livestreamu autorka knih a scénáristka J. K. Rowling.

Fantastická zvířata se odehrávají v roce 1926, kdy nadaný britský kouzelník Mlok Scamander během cesty kolem světa s cílem nalézt a zdokumentovat nové kouzelné tvory přijíždí do New Yorku. Mohla by to být naprosto rutinní zastávka, jenže v té době se ve Velkém jablku děje něco divného a komunitě čarodějů hrozí prozrazení. Věci tak jenom zhorší mudla Jacob, který z Mlokova kufříku do města nedopatřením vypustí některá ze zkoumaných zvířat.

V hlavních rolích snímku, kterého se ujal režisér poslední čtyř částí Harryho Pottera David Yates, se objeví držitel Oscara Eddie Redmayne jako Mlok, Ezra Miller, Colin Farrell nebo Katherine Waterston.

Během včerejší fanouškovské akce Warner Bros zveřejnily spolu s oficiálním plakátem také video plné zbrusu nových záběrů, které nemůže žádnému milovníkovi filmové i knižní série uniknout a na které se můžete podívat právě teď.

A pokud se už nemůžete dočkat 18. listopadu, kdy je celosvětově plánovaná premiéra Fantastických zvířat, vaši nedočkavost snad částečně ukojí sestřih soundtracku, za nímž stojí skladatel James Newton Howard. Samozřejmě v něm nechybí ani legendární potterovská zvonkohra.

I další dva původně zamýšlené díly už mají stanovené i datum své premiéry. Druhý film se v kinech objeví 16. listopadu 2018 a ten třetí 20. listopadu 2020. Dá se očekávat, že i ty následující do kin vstoupí ve stejném období.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také