VIDEO: Vítejte ve světě a zákulisí Assassin’s Creed

Přečtěte si

8 nových filmů na Netflixu s českým dabingem

Český dabing na Netflixu ještě stále není samozřejmostí, přesto největší světová streamovací služba na diváky v Česku myslí a...

17 nejnovějších titulů, které můžete vidět o víkendu

První adventní víkend roku bude na filmové a seriálové novinky z týdne velmi bohatý. Jen Netflix vydal tři filmové...

10 filmů, které Netflix právě přidal do nabídky, aniž byste to věděli

V přehledu novinek na tento týden to vypadalo, že si Netflix vystačí s vlastní originální tvorbou. Služba nakonec překvapila...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Světem asasínů a templářů nás ve dvou minutovém videu provede producent a titulní tvář projektu Michael Fassbender. Ten prozradí, čím bude Assassin’s Creed vynikat na filmovém plátně, vychytávky kostýmu své postavy Aguilara a mnoho dalšího. Práce akrobatů a kaskadérů pak opět bere dech.

Callum Lynch (Michael Fassbender) díky revoluční technologii odhaluje ve své DNA genetické vzpomínky svého prapředka Aguilara žijícího v 15. století. Brzy ale zjišťuje, že i on sám patří k tajné organizaci Asasínů, která se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva. Callum se pokusí získat neuvěřitelné schopnosti a znalosti svého předchůdce, aby se mohl postavit společenství dnešních Templářů stejně jako předchůdce v minulosti.

Film Assassin’s Creed natočil Justin Kurzel (Macbeth), v hlavních rolích se představí Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson a Michael K. Williams. Premiéra je 29. prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také