Trailer #5: Sebevražedný oddíl (2016) – Rozšířená verze přichází na Blu-ray

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Warneři Sebevražedným oddílem moc nezabodovali, a tak napravují, co můžou. Snímek plný padouchů dorazí na české pulty už příští měsíc a ve své rozšířené verzi slibuje celých jedenáct minut nových záběrů. Není to sice moc, ale ve většině případů půjde o scény s Jokerem, které se do kino verze bohužel nevešly.

Je to dobrý pocit, být ten zlý… Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu.

Sebevražedný oddíl natočil David Ayer, v hlavních rolích se představili Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Jay Hernandez, Cara Delevingne a další. Film vychází na Blu-ray a DVD 7. prosince.

https://www.youtube.com/watch?v=mk_b9I13vJU

1 komentář

  1. – Thanks , I have just been searching for info about this subject for a long time and yours is the best I have found out till now. But, what in regards to the bottom line? Are you sure concerning the source?|What i do not understood is in fact how you

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také