Strážci Galaxie 2: První plakát aneb najdi Groota

Přečtěte si

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Recenze: El Camino – Epilog Jesseho Pinkmana stojí na hraně

Dlouho očekávaná premiéra filmu El Camino je za námi. Epilog, jež po AMC převzala televize Netflix, odpovídá na některé...

Valhalla: Říše bohů: Thor a Loki znovu odvrací Ragnarok v temné severské fantasy

Výpravná dánská fantasy Valhalla: Říše bohů nás zavede do příběhu severské mytologie, ve kterém budou hlavní hrdinové, bohové, odvracet...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pokračování pestrobarevné marvelovky o sobě dává vědět prvním oficiálním plakátem z facebookové zdi režiséra Jamese Gunna. Ten nás připravuje na návrat starých známých, maličkého Groota a příchod prvního traileru. Dorazí snad ještě před blížící se premiérou Doctora Strange?

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.

Strážci Galaxie 2 mají premiéru 4. května 2017. V režii Jamese Gunna se představí Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel jako Groot, Bradley Cooper jako Rocket, Michael Rooker, Karen Gillan a Kurt Russell.

strazci-galaxie-2-plakat

AKTUALIZOVÁNO: První teaser trailer je venku!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také