Rozšířená verze Sebevražedného oddílu byla ohlášená novým trailerem

Přečtěte si

Recenze: Ava: Bez soucitu – Akční film s promrhaným potenciálem

Filmům se špiony a nájemnými vrahy nejspíš nikdy neodzvoní a nadobro zůstanou populárními stálicemi filmového plátna. Nejednoho filmového fanouška...

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Komiksová adaptace pojednávající o sebrance padouchů zachraňujících svět dopadla všelijak. Někdo byl zklamaný, jiný si netradiční skupinu plnou zabijáků nemohl vynachválit. Nicméně oba tábory se shodly na tom, že celkový výsledek mohl být ještě lepší, kdyby se na poslední chvíli tak drasticky nestříhaly scény. To má napravit rozšířená verze speciálně pro Blu-ray.

Ta má vyjít patnáctého prosince a slibuje plných 13 minut dosud nezveřejněných záběrů. Aby byli všichni fandové skutečně naplno odhodláni ke koupi této rozšířené verze, oznámení vydaní doprovází i zbrusu nový trailer, který ukazuje pár nových scén. Posuďte sami, jak moc se povedl.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také