Příběh hraček 4 a Úžasňákovi 2. Kdy je uvidíme?

Podle nejnovějších informací studia Walta Disneyho a Pixar prohodily termíny premiér plánovaných pokračování svých animovaných hitů. Úžasňákovi 2 budou znovu zachraňovat svět v kinech od 15. června 2018. Čtvrtý díl Příběhu hraček se objeví na plátnech o rok později, a to 21. června 2019.

Scénáře i režie snímku o superhrdinské rodince se stejně jako v prvním díle ujme Brad Bird. O co ve dvojce půjde, je zatím zahaleno tajemstvím, přesto bylo prozrazeno, že nový díl bude obsahovat staré nápady, které se do toho předchozího nevešly.

Už počtvrté ožije i kovboj Woody se svou partičkou. Jejich další dobrodružství znovu zrežíruje John Lasseter, který stál za prvními dvěma Příběhy hraček.

„Toy Story 3 ukončil příběh Woodyho, Buzze Rakeťáka a Andyho perfektně, takže jsme dlouho o pokračování vůbec neuvažovali,“ tvrdí Lasseter. „Ale když jsme s Andrewem, Petem a Leem (Andrew Stanton, Pete Docter, Lee Unkrich – tvůci filmu, pozn. red.) přišli s novou představou, nemohl jsem přestat na to myslet. Věděl jsem, že ten film prostě musíme natočit a že chci být jeho režisérem.“

A pokud se už nemůžete uvedení do kin dočkat, radost by vám mohl udělat fakt, že do té doby můžete zhlédnout ještě Auta 3 (16. června 2017) a zbrusu nový animák Coco (22. listopad 2017).