Jurský svět 2: Ještě strašidelnější pokračování dinosauří legendy

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Volné pokračování dnes již legendární série, která na přelomu tisíciletí děsila nejen děti, ale i dospělé, se stalo jedním z nejúspěšnějších filmů loňského roku. Celosvětové tržby snímku čítaly kolem 1,6 miliardy dolarů, takže bylo téměř jasné, že na další díl nebudeme čekat dlouho. Natáčet totiž začne už na začátku příštího roku.

Režisérskou taktovku po Colinu Trevorrowovi převezme Juan Antonio Bayona, který je podepsán například po katastrofickým filmem Nic nás nerozdělí. Ačkoli se Trevorrow vzdal režisérského křesílka, jeho jméno v závěrečných titulcích chybět nebude – kromě spoluautorství scénáře má na svědomí spolu se Stevenem Spielbergem i produkci.

„Tenhle film přivádí příběh do míst, kam předchozí sága ani nevstoupila. Zároveň jí však vzdává hold. Stanou se v něm věci, které nikdo nečeká a které diváky jistě šokují,“ poznamenal J. A. Bayona během propagačních akcí novému snímku Volání netvora. Podle slov španělského režiséra bude Jurský svět 2 ještě temnější a strašidelnější než díly předcházející.

V hlavních rolích se znovu objeví Chris Pratt a Bryce Dallas Howard. Další herecké obsazení je zatím neznámé. Natáčení na Havaji ale zanedlouho začne a je téměř jisté, že to nebude dlouho trvat, a my se dozvíme i představitele dalších postav.

Druhý díl plánované trilogie do kin vstoupí 22. června 2018.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také