Han Solo našel parťáka aneb Lando Calrissian oficiálně obsazen

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Lucasfilm před pár dny oznámil, kdo že se objeví po boku Aldena Ehrenreicha v chystaném spin-offu o jedné z nejoblíbenějších postav celé filmové série Hvězdných válek. Protagonista jménem Donald Glover je zatím znám zejména ze seriálu Community, nicméně je známý i pro svou hudební činnost či jako tvůrce seriálu Atlanta.

Snímek zatím stále nemá oficiální název a víme jen, že má být uveden v běhu roku 2018 pod vedením režisérů Phila Lorda a Christophera Millera, a že budeme sledovat osudy již známých charakterů před událostmi Nové naděje. Tedy čtvrté a zároveň reálně nejstarší části série. Jak moc se bude či nebude dění překrývat či prolínat se spin-offem Rogue One, je otázkou…

donald_glover_800x600

Ikonické charaktery se tak navrátí v prequelových příbězích. Lando zde bude dost možná hrát významnou úlohu už jen proto, že snímek se odehrává v období vzestupu galaktického podsvětí, dlouhá léta před tím, než ve svém sídle pod nátlakem Darth Vadera jidášsky uvítal Hana, Leiu a další, dlouhá léta před tím, než se napravil a přidal na stranu rebelů…

Budeme tedy svědky zrodu jednoho velkého přátelství a spolupráce dvou charismatických hrdinů, o němž jsme při narážkách a dialozích v původních filmech jistě nejednou přemýšleli… Jak se mladí herci se svými úlohami popasují se dozvíme v příštích letech, snad bude výsledek stát za to.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také