Dočkáme se spojení Batmana a Želv Ninja?

Přečtěte si

Autor

Začátkem tohoto týdne uspořádala společnost Warner Bros. speciální událost u příležitosti jejich nového a velice očekávaného animovaného filmu Batman: Return of the Caped Crusaders, který opět opět spojuje hvězdy původního TV seriálu Adama Westa a Burta Warda. Během těchto dvou dnů studio údajně rozdávalo dotazníky návštěvníkům vybraných kin, aby prozkoumali trh a zjistili jejich případný zájem o chystané animované projekty.

Jeden z nabízených určitě získá své fanoušky – crossover Batmana a Želv Ninja. Zmíněný film by nejspíš znamenal adaptaci nedávného komiksu. Šestidílná minisérie  je výsledkem loňské spolupráce DC Comics a IWD. Setkává se v ní Batman, tak jak ho známe z devadesátkového TV seriálu, a Želvy Ninja v jejich současné animované podobě (seriál z roku 2012). Dotazník bohužel nespecifikoval žádné detaily ohledně filmu. Neodhalil ani, jestli se na něm ve studiu již aktivně pracuje.

Další možné projekty zahrnovaly spojení hvězd Batmana z roku ‘66 Adama Westa a Burta Wadera se seriálovou Wonder Woman ze sedmdesátých let. Tady bychom se nejspíš dočkali Lyndy Carter jako hlasu Diany Prince. DC už oživilo jak původního Batmana, tak i Wonder Woman jejich novými vlastními komiksy a na společném se již pracuje. Studio opět neposkytlo žádné další detaily, zdá se ale, že tento projekt zvažují nejvíce.

Jako možnost byl zmíněn i solo film soustředící se na Swamp Thing (česky někdy překládán ‘Bažináč’).

Zatím nebylo potvrzeno, zda se na některý z těchto nabízených snímků můžeme těšit. Jestli ale diváci vyplňující zmíněný dotazník projevili dostatečně nadšení, je víc než možné, že studio podnikne kroky k jejich uskutečnění.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také