Záporák třetího Wolverina oficiálně představen

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Kdo se postaví mutantovi s adamantiovými drápy v posledním x-menovském filmu Hugha Jackmana?

Mister Sinister. Odkaz na jeho příchod už jsme mohli vidět na konci X-Men: Apokalypsa. V potitulkové scéně muži seberou vzorek Wolverinovy krve, kterou vloží do kufříku, který dává potiskem najevo, že pochází z Essex Corp. Nic vám tato společnost neříká? Jejím majitelem je Nathaniel Essex, neboli Mr. Sinister.

A co vlastně tento mutant s vybělenou kůží dokáže? Má nadlidskou sílu, pozoruhodný intelekt, regenerační schopnosti, je mistrem manipulace, umí telepatii a pár dalších vymožeností. Je posedlý genetickým upravováním, což by ho příběhově pojilo s X-23. Toto označení je pro fanoušky komiksů dobře známé, jde o ženský klon Wolverina. Na další informace si budeme muset počkat, ale už teď je jasné, že třetí díl zakrslého a divokého Kanaďana s drápy bude obsahovat silného padoucha.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také