VIDEO: Jak vznikal Black Panther pro Občanskou válku

Přečtěte si

Autor

Michaela Pavlisová
Michaela Pavlisová
Studentka žurnalistiky. Knihomol a věčný kritik filmových zpracování knih. Fanynka J. Deana a animovaných filmů A. Elliota. Neúnavná posluchačka filmových soundtracků. Milovnice otevřených konců a britského humoru.

Už jste někdy přemýšleli nad tím, jak v marvelovkách vznikají všechny úžasné efekty? Jak vlastně vypadají bojové scény ve skutečnosti? Tak právě na tyto otázky vám odpoví nové video od Cinesite Studio.

V množství superhrdinů, kteří se v posledním díle Captain America objevili, a jejich snaze zachránit svět, je snadné přehlédnout, kolik práce počítačových animátorů za každým jejich pohybem stojí. Kolik různých záběrů se musí udělat, aby byl výsledný dojem boje dokonalý. Kolik hodin museli strávit pouhým dotváření hrdinského kostýmu.

Pod pokličku animátorského studia, které pracovalo na Captain America: Občanské válka, můžete nahlédnout právě v tomto tříminutovém videu. Nechybí v něm proměna Chadwicka Bosemana v Black Panthera a ani krátká scéna, která všem fanouškům objasní grafické tajemství náramku Petera Parkera.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také