Vyhrajte lístky na předpremiéru romantického filmu Dítě Bridget Jonesové. Součástí bude welcome drink a možnost získat úžasné ceny v tombole. Tak nepropásněte naši soutěž a vyrazte do kina za novým příběhem.

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí“ hotovo. Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku“. Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná.

LN_BridgetJones

Největší smolařka v dějinách je zpět!

Legendární smolařka Bridget Jonesová je zpět i se svými životními trampotami. Očekávaný snímek, kde bude Bridget řešit „nečekaný problém“ v podobě svého potomka se řítí do kin! Dámy, nečekejte a vychutnejte si ho se svými kamarádkami v předpremiéře na akci Ladies Night v multiplexech Cinema City! 13. a 14. září 2016 vás tak ve vybraných kinech čeká mimo projekce filmu i welcome drink, bohatá tombola a zajímavý doprovodný program.

Soutěž o

2×2 lístky na předpremiéru filmu Dítě Bridget Jonesové
14. září 2016 od 18:30 hod. v Cinema City Plzeň

Soutěžní otázka

Objeví se ve filmu i Hugh Grant?

     Správná odpověď: NE

VÝHERCI SOUTĚŽE:
Olina Kantoříková + doprovod
Lenka Šebellová + doprovod

CENY DO SOUTĚŽE VĚNOVAL: CINEMA CITY A JE URČENA POUZE PRO OBČANY ČR.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno