Rozhovor: Herec Mel Gibson o své roli ve filmu Ve jménu krve

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

V souvislosti s očekávanou premiérou snímku Ve jménu krve, vám jako první exkluzivně přinášíme rozhovor s Melem Gibsonem, ve kterém divákům přibližuje charakter bývalého člena motorkářského gangu, jménem John Link. Kromě toho také zmíní, jak se mu spolupracovalo s mladičkou Erin Moriarty, která si zahrála jeho dceru. 

„Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu „Hells Angel“ Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho – jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení – zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou stále vidí svou nejlepší šanci na přežití. Když se tedy John rozhodne udělat po letech první správnou věc i za cenu možného návratu do vězení a své dceři pomoci, krvavá cesta může začít…“

Ve jménu krve vstupuje do kin už 15. 9. a kromě dvou zmíněných hlavních rolí se tu představí Diego Luna, Michael Parks, William H. Macy, Miguel Sandoval, Dale Dickey, Richard Cabral, Daniel Moncada, Raoul Max Trujillo, Katalina Parrish, Lucien Dale a další.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také