Soutěž s Malým princem a velkým Robinsonem Crusoe

Přečtěte si

Autor

S Magic Boxem jsme připravili speciální srpnovou soutěž. Hraje se o 3x DVD Malý princ a 3x DVD Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek. Prostě bezva soutěž pro velké i malé.

maly-princ_3D-O
Malý princ

Od Marka Osborna, režiséra Kung Fu Pandy, přichází první celovečerní animovaná adaptace slavného díla o přátelství, lásce a skutečném štěstí. Ústřední postavou je malá holčička, kterou se její maminka snaží připravit na skutečný svět dospělých. Její plán naruší trochu excentrický, leč dobrosrdečný soused, letec, který holčičce představí neobyčejný svět, jenž mu před dávnou dobou představil Malý princ. Ve světě, kde vše je možné, začne pro malou holčičku kouzelná cesta uvnitř vlastní představivosti, na které znovuobjeví své dětství a zjistí, že skutečně můžeme vidět jen srdcem.

Soutěžní otázka:

Předlohu pro film napsal:

a) Antoine de Saint-Exupéry
b) Dr. Seuss
c) Stephen King

Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz | DVD Malý princ
Soutěž končí 1. září, den poté vylosujeme tři výherce.

robinson-crusoe-na-ostrove-zvieratiek-sk_3D-O

Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek

Na malém exotickém ostrově žije velmi přátelský papoušek Úterý ve společnosti svých zvířecích přátel. Úterý celý život sní, že bude objevovat svět. Po strašlivé bouři najde Úterý na pláži stvoření, které nikdy neviděl: člověka jménem Robinson Crusoe. Úterý velmi rychle pochopí, že tenhle dvounohý tvor by mohl být jeho šancí dostat se z ostrova pryč. Stejně tak Robinson Crusoe zjistí, že aby přežil na neobydleném ostrově, musí využít pomoci chytrého papouška a jeho zvířecích kamarádů. Pro Robinsona není sbližování právě snadné, protože zvířata neumí mluvit člověčí řečí. Pomalu se však stávají přáteli a začínají společný život plný dovádění, zábavy a dobrodružství. Jejich klid však jednoho dne naruší dvě divoké kočky, které chtějí všechny na ostrově zotročit.Schyluje se k velké bitvě. Robinson a jeho přátelé musejí spojit své síly. Aby zachránili svůj domov, musí zlotřilé kočky porazit.

Soutěžní otázka:

Robinsonův společník, známý z románu i filmových adaptací, se jmenuje:

a) Středa
b) Duben
c) Pátek
d) Mezinárodní Den žen

Své odpovědi zasílejte na soutez@nafilmu.cz | DVD Robinson Crusoe
Soutěž končí 2. září, den poté vylosujeme tři výherce.

CENY DO SOUTĚŽE VĚNOVAL MAGIC BOX A JE URČENA POUZE PRO OBČANY ČR.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také