Trailer #1: Resident Evil: Poslední kapitola (2017) – Milla Jovovich pošesté

Přečtěte si

Recenze: Daleko od Reykjavíku bojuje houževnatá farmářka proti zkorumpovanému systému

Snímky o silných ženách dostávají v kinematografii opravdu dostatek prostoru. Letos se v kinech již objevily Malé ženy, na...

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Autor

Martin Pevný
Martin Pevný
šédredaktor

Akční sci-fi horor Resident Evil: Poslední kapitola má svůj oficiální trailer. Tvůrci filmu ho zveřejnili na Comic Conu v San Diegu, na internet se dostal až teď.

Film začíná tam, kde skončil ten poslední – Odveta. Lidstvo je na prahu svých sil poté, co Alici zradil Wesker ve Washingtonu D.C. Jakožto jediná, která přežila povstání proti nemrtvým, Alice se musí vrátit tam, kde to všechno začalo – do Raccoon City, ve kterém Umbrella Corporation sbírá svoje síly, aby zaútočila proti posledním přeživším apokalypsy. V závodu proti času Alice spojí síly se starými přáteli i nečekaným spojencem, aby se postavila zombíkům i novým zmutovaným monstrům. Se snahou získat zpět své super schopnosti a s blížícím se útokem Umbrelly, půjde o nejnáročnější Alicinu misi.

Šestý snímek zombie série Resident Evil má pod taktovkou opět Paul W.S. Anderson. Do hlavní role se vrací Milla Jovovich, v těch vedlejších pak uvidíme Shawna Robertse, Ali Larter, Siennu Guillory, Iaina Glena a další.

V českých kinech od 26. ledna 2017 ve 2D, 3D a IMAX 3D.

Teaser Trailer #1

International Trailer #1

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také