Trailer #1: Kruhy (2016) – Samara se vrací

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Úspěšná hororová série Kruh se pokusí přilákat k televizním obrazovkám novou generaci fanoušků. Bude u toho i tmavovlasá Samara, která svým obětem opět dá posledních sedm dní. První trailer Kruhů konečně dorazil.

Kruhy jsou pokračováním dvou původních amerických remaků, ve kterých svůj boj o život svedla Naomi Watts. Tu zde střídá mladý pár potýkající se s obdobnou nepříznivou situací.

Trailer Kruhů asi žádnou díru do světa neudělá. Je sice hezké, že se slavný horor vrací k životu, upoutávka ale vypadá hodně lacině. Většinu scén jsme už viděli minule a některé momenty z něj jsou přímo úsměvné. Třeba ta s řítícím se letadlem. Nejsvětlejším bodem je pak účast Vincenta D’Onofria. Ten zde hraje jakéhosi moudrého slepce rozdávajícího nejednu důležitou radu.

Kruhy natočil F. Javier Gutiérrez a v hlavních rolích se představí Aimee Teegarden, Johnny Galecki, Andrea Powell, Vincent D’Onofrio a další. Film uvidíme v kinech již 27. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také