Remake Zjizvené tváře?

Přečtěte si

Nejlepší filmy Channinga Tatuma

Tanečník, producent a herec Channing Tatum se zapsal do srdcí mnoha dívek snímkem Let's Dance. Ten sice nepatří mezi...

Nejlepší filmy Joaquina Phoenixe

Joaquin Phoenix je pan herec. Naposled to dokázal v komiksové adaptaci Jokera, za kterého si odnesl Oscara. Herecký chameleon...

Nejlepší filmy Charlieho Hunnama

Charlie Hunnam, hvězda seriálu Zákon Gangu, se objevuje na stříbrném plátně od roku 1999. Na kontě má hned několik...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Příběh Tonyho Montany, který se postupně vypracuje v obávaného gangstera, patří dnes již ke kultovním záležitostem a Al Pacinovi dodal do kolonky hvězdných momentů další bod. Není proto divu, že v dnešní době trendů spočívajících v předělávání slavných značek možná dojde i na návrat Tonyho.

Magazín Deadline tvrdí, že Antoine Fuqua, režisér Training Day, dostal nabídku od studia Universal Pictures. Ale to nemusí nic znamenat. V minulosti podobné informace kolovaly o Davidovi Yatesovi (Harry Potter) či Pablovi Larrainovi (No). V případě, že by projekt skutečně dostal na starost Fuqua, nebyl by to jeho první remake. Do kin totiž zanedlouho vstoupí jeho Sedm statečných, kteří jsou předělávkou slavné westernovky. Ta ale rovněž nebyla původní, šlo o upravení konceptu Sedmi samurajů Akira Kurosawy.

Na aktuálním scénáři pracuje Jonathan Herman (Straight Outta Compton), který přepisuje původní návrh Davida Ayera (momentálně inkasujícího tržby svého Sebevražedného oddílu). Scénárista první varianty napsal příběh k filmu již zmiňovaného Training Day. Fuqua by si určitě tak rád zanechal něco z Ayerova pohledu na Montanův příběh, když mu minule spolupráce s ním zajistila získání slávy.

Na potvrzení či vyvrácení všech spekulací si však budeme muset počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také