Remake Zjizvené tváře?

Přečtěte si

15 nejsledovanějších titulů na Netflixu 3. týdne roku

Jak už bývá zvykem, v popředí sledovanosti týdne na Netflixu najdeme průměrné filmy a výborné seriály. Do obou žebříčků...

23 čarodějnických filmů a seriálů na Netflixu

Potter se odčaroval z Netflixu po Vánocích, to ale neznamená, že by si fanoušci kouzel a černé magie neměli...

15 skvělých britských komedií na Netflixu

Netflix nabízí z každého soudku něco. Naprázdno nevyjdou ani milovníci britského humoru, ačkoliv současná nabídka filmů z Velké Británie...

Autor

Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Příběh Tonyho Montany, který se postupně vypracuje v obávaného gangstera, patří dnes již ke kultovním záležitostem a Al Pacinovi dodal do kolonky hvězdných momentů další bod. Není proto divu, že v dnešní době trendů spočívajících v předělávání slavných značek možná dojde i na návrat Tonyho.

Magazín Deadline tvrdí, že Antoine Fuqua, režisér Training Day, dostal nabídku od studia Universal Pictures. Ale to nemusí nic znamenat. V minulosti podobné informace kolovaly o Davidovi Yatesovi (Harry Potter) či Pablovi Larrainovi (No). V případě, že by projekt skutečně dostal na starost Fuqua, nebyl by to jeho první remake. Do kin totiž zanedlouho vstoupí jeho Sedm statečných, kteří jsou předělávkou slavné westernovky. Ta ale rovněž nebyla původní, šlo o upravení konceptu Sedmi samurajů Akira Kurosawy.

Na aktuálním scénáři pracuje Jonathan Herman (Straight Outta Compton), který přepisuje původní návrh Davida Ayera (momentálně inkasujícího tržby svého Sebevražedného oddílu). Scénárista první varianty napsal příběh k filmu již zmiňovaného Training Day. Fuqua by si určitě tak rád zanechal něco z Ayerova pohledu na Montanův příběh, když mu minule spolupráce s ním zajistila získání slávy.

Na potvrzení či vyvrácení všech spekulací si však budeme muset počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také