Pokračování Muže z oceli je na cestě

Přečtěte si

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Autor

Podle serveru The Wrap studio Warner Bros., které stálo především za konkurenční Nolanovou batmanovskou trilogií, rozjíždí přípravy na pokračování Muže z oceli s nálepkou “hlavní priorita”.

O sequelu k oživené supermanovské sérii Zacka Snydera Muž z oceli se hovoří prakticky od premiéry. V rámci DC univerza však dostal přednost crossover mezi netopýřím mužem a dítětem z Kryptonu, který ale kdovíjak nedopadl. Suicide Squad podobně zklamal a vyhlídky ostatních DC filmů jsou ve hvězdách.

Zřejmě proto se studio rozhodlo rozšířit postavu Supermana, která by v nastávajících filmech měla spíše podpůrnou roli. Nic konkrétního se stále neví, režie byla údajně nabídnuta Georgi Millerovi, který vstal loni z mrtvých díky Mad Maxovi.

Pokračování by se mělo každopádně objevit až po Affleckově novém netopýřím filmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také