Trailer #1: Hands of Stone (2016) – Boxerské legendy se vrací do ringu

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Epický příběh boxerské kariéry Roberta Durana míří do kin. O hlavní roli se postará Edgar Ramirez a v roli jeho trenéra se objeví Robert De Niro. V novém traileru můžeme zachytit první střípky jeho životní cesty.

V poslední době se boxerské filmy dostávají čím dál více do kurzu. Každý jistě slyšel o Rockym, jehož loňský film Creed slavil velký úspěch. Tento rok bude ve znamení Roberta Durana, svého času velkého boxera. Jeho život se nyní dostane i na velké plátno.

Robert Duran započal svou kariéru v šestnácti letech, přesně v roce 1968. V padesáti letech se rozhodl pověsit boxerské rukavice na hřebík. V jeho životní cestě ho provázel trenér Ray Arcel (Robert De Niro), který vynesl Robertovu kariéru do nových výšin. Během životní dráhy získal titul WBC a to v zápase s Rayem Leonardem. Tento zápas stále patří mezi nejepičtější a nejslavnější zápasy v historii boxu, určitě se na něj můžeme těšit i v chystaném filmu. Díky své legendární kariéře byl Robert dokonce uveden do Boxerské síně slávy.

Hands of stone ale nebude jediný očekávaný boxerský film. Později v tomto roce se do kin přiřítí i film Bleed for This. Vypadá to, že životopisné filmy jsou teď velmi populární, protože i tato novinka bude patřit do zmíněného žánru. Zahraje si v ní Miles Teller, který ztvární slavného boxera Vinny Pazieznu. Můžeme se těšit především na jeho těžce vybojovaný návrat po strašlivé nehodě.

Milovníci boxerských a životopisných filmů se mají na co těšit. Zkoukněte tedy nový trailer a očekávejte další informace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také