Trailer #1: Anděl Páně 2 (2016) – Pokračování populární pohádky

Jeden zo zaujímavejších a lepších diel českej kinematografie posledných rokov sa po jedenástich rokoch vracia v pokračovaní aby opäť spríjemnil rodinám vianočnú atmosféru. Naviac sa v pokračovaní rozprávky objaví momentálna česká herecká elita.

Pokračovania českých filmov sú väčšinou zlé až hrozné, ale Anděl Páně 2 má potenciál nielen zaplniť kiná, ale uspieť aj u kritikov.

Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl – popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských“ zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.

Premiéra: 1.12.2016