Trailer #4: Star Trek: Do neznáma (2016) – Nálož zábavy a akce

Přečtěte si

Autor

Pár dní před americkou premiérou spatřil světlo světa poslední trailer. Tvůrci tentokrát vsadili na pořádnou dávku akce a nechybí ani špetka humoru.

Pokračování Star Treku se blíží světelnou rychlostí. Opět se můžeme těšit na Kapitána Kirka (Chris Pine) a Spocka (Zachary Quinto). Nebude chybět ani Uhura (Zoë Saldana), Bones (Karl Urban), Sulu (John Cho). Naposledy si také užijeme Čechova v podání Antona Yelchina.

Tento rok také oslavíme 50. výročí původního seriálového Star Treku. Toto výročí bude doprovázet řada akcí. Nemůžeme se tedy divit, že premiéra nového filmu je již netrpělivě očekávána. My v Česku si musíme ještě měsíc počkat.

Ve třetím pokračování obnovené série se můžeme těšit na neohroženou posádku U.S.S. Enterprise. Společně budeme zkoumat nejvzdálenější kouty vesmíru, setkáme se s novým záhadným nepřítelem a budeme stát před obtížnými zkouškami. Jak slibuje trailer, nebudeme ochuzeni ani o spoustu akce.

Na Star Trek: Do neznáma ještě stále čekáme, a přesto už je naplánované jeho pokračování. S tím souvisí i jedna zajímavá zpráva. V dalším díle se objeví i George Kirk (Chris Hemsworth), otec Kapitána Jamese Kirka. Jak přesně do příběhu zapadne, to samozřejmě nevíme. Nezbývá než vydržet a nechat se překvapit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také