Trailer #4: Sebevražedný oddíl (2016) – Finální tříminutový trailer z Comic-Conu

Přečtěte si

Autor

Martin Steinbach
Filmový maniak, vyučený historik a milovník hudby.

Pravděpodobně poslední delší ukázka před srpnovou premiérou zastihla Suicide Squad aka Sebevražedný oddíl doposud v nejslabší formě.

Na tohle se moc těšíme a mám takový dojem, že lidi by na Sebevražedný oddíl tak jako tak šli už po dřívějším traileru, kterému dominoval hudební podkres Queenů. Každý další spot, trailer a tak dále však neztrácely na kvalitě a očekávání tedy rostla geometrickou řadou. Až doposud.

Finální trailer, který mohli diváci prvně spatřit na nedávném Comic-Conu, se totiž příliš nepovedl. Ano, přibyla sice spousta nových záběrů a nárazově se dokonce vystřídalo i několik hudebních doprovodů, ale skutek utek. Ukázce absolutně chybí jakýkoliv drajv nebo strhující momenty, které zdobily dřívější trailery, ale jak jsem již napsal v předchozím odstavci – diváky to od návštěvy kina rozhodně neodradí. Na to tento film vypadá až moc cool 🙂

Sebevražedný oddíl vznikl pod režijní taktovkou Davida Ayera a v hlavních rolích se můžeme těšit na Willa Smithe, Margot Robbie, Joela Kinnamana, Violu Davis, Jaie Courtneyho a mnoho dalších. Jo a stavět by se měl i Jared leto jako Joker. Snímek v kinech startuje už příští týden.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také