TOP 7: Filmové svatby, které se tak úplně nepovedly

Přečtěte si

Autor

V kinech teď budou nějakou dobu řádit Zac Efron s Adamem DeVinem, kteří v bláznivé komedii Mike i Dave sháněj holku zkazí, na co sáhnou. Takhle už se pod jejich rukama rozsypala i jedna svatba a další čeká na popravu. Mohli bychom si tedy rovnou shrnout filmy, kde už nějaká ta svatba takovým drobným nebo větším průšvihem i skončila.

Kill Bill

První a rozhodně nejméně povedenou svatbou na našem seznamu je Kill Bill. Všichni si určitě pamatujeme masakr, který Bill se svojí čtveřicí zabijáků na Umu Thurman a její svatbu seslal. Ona naštěstí jako jediná přežila (o své dceři se dozví později), a také se potom rozhodla svojí doopravdy pokaženou svatbu pomstít. A ve stylu Quentina Tarantina je to podívaná, která stojí za to.

Sherlock Holmes: Hra stínů

Zrovna dobrý start rozhodně neměl sňatek doktora Watsona ve druhém Sherlocku Holmesovi. Stejnojmenný hrdina a Watsonův nejlepší přítel si totiž nebere volno z práce ani v předvečer svatby, kdy by měl zařídit ženichovu rozlučku. Tak se z posledního volného večera Holmesovou vinou stala honba za nájemným vrahem, který po několika mnoha Watsonových panácích neskončila úplně tak v jeho prospěch.

Pařba ve Vegas

K zapamatování, jak pro koho, byla určitě také Dougova rozlučka se svobodou, kterou se mu rozhodli v Las Vegas uspořádat přátelé Phil, Stu a Alan. Úvodní panák říznutý tvrdými drogami však raketově odpálil noc plnou diskoték, striptýzu, Asiatů, trestních přestupků, tetování a především výpadků. Na druhý den ráno tak přátelé ženicha vstali a Phil pro ně nebyl k nalezení. Na svatbu pak dorazil jenom zázrakem, když ho jeho kamarádi konečně našli na střeše jeho hotelu, kde se na sluníčku upaloval zaživa. To pak musely být krásné fotky.

Válka nevěst

Komedie, jejíž název už sám o sobě vypovídá o tom, jakým způsobem asi dojde k nepovedenému konci. Nejlepší kamarádky Liv a Emma se chtějí obě vdávat. Rozhodně si tohle štěstí vzájemně přejí, to ale pouze do chvíle, než zjistí, že si obě vybrali přímo totožné vysněné místo a k tomu ještě ve stejný den a čas. V ten moment vypukne mezi oběma kamarádkami zarputilé nepřátelství s jediným cílem – zničit svatbu té druhé. A tak nakonec dojde i na dívčí pranici.

Slunce seno a pár facek

Bezpochyby největší pranici ale určitě zažily Hoštice u Volyně, ve kterých si to mezi sebou zase jednou rozdají rodiny Konopníků a Škopků, a s nimi rovnou celá vesnice. Těhotná Blažena se má vdávat s Vencou, a tak to vypadá, že se Kapuleti a Montekové konečně dají jaksepatří dohromady. Tomu ale nepřeje zhrzená Milada, která roznese fámu o tom, že Venca čeká dítě s jinou. V den svatby se tak nažhaví nejedna facka a vesnice se do celého sporu samozřejmě velice ráda přidá.

Píseň pro nevěstu

Robbie a Julia oba vědí, jak nejlépe rozproudit tu správnou zábavu a ve svém byznyse především svatbu. On ví, co ve správnou chvíli říct, ona zase co namíchat za drink. Tak jim ubíhá vlastní obchod, až se začnou postupně odhodlávat k tomu, aby do toho sami taky praštili. V osudový den ale zjistí, že jejich partneři pro ně nejsou ideální, když ví, že by spolu byli mnohem šťastnější. Jak takový průšvih napravit? Opilý svědek možná poradí.

Divoké historky

Slušné drama proběhne také na svatbě Ariela a Rominy v jedné z Divokých historek, jenž nese vkusný název „Dokud nás smrt nerozdělí“. Novomanželé si před svým finálovým „ano“ projdou odhalením nevěry manžela, který dokonce se svojí milenkou přímo na svatbě před nevěstou ještě flirtoval. Načež se tedy nevěsta Romina na truc pokusí o sebevraždu skokem ze střechy, kde jí to naštěstí svatební kuchař rozmluví. Aby ale z konfliktu nevyšla s prázdnou, prohodí milenku Ariela alespoň zrcadlem. Ten se z toho málem zhroutí, nakonec se však oba vzchopí a svůj sňatek zachrání. Že by to ale byla povedená svatba… Na seznam s ní!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také