Saw: Legacy: Kdo natočí pokračování úspěšné série?

Přečtěte si

Autor

Ačkoliv se sedmý díl tvářil jako poslední, bylo to opravdu jen zdání. Sérii opět nastartují bratři Michael a Peter Spierigovi a my se tak můžeme těšit na nový díl s názvem Saw: Legacy.

Michale Burns měl pravdu, když v roce 2011 prohlásil, že se Saw zase brzy objeví. I když to trvalo trochu déle, než jsme čekali. Hlavní je, že projekt je konečně na světě a my můžeme sbírat střípky informací.

Na filmu se budou podílet Michael a Peter Spierigovi. Tato režisérská dvojice debutovala filmem Nemrtví, načež ve svém dalším filmu Daybreakers ukázali, že jejich síla tkví především ve vyprávění. Ale největší úspěch slavili s mysteriózním snímkem Predestination. Tyto filmy, ačkoliv neslavily velký peněžní úspěch, jsou pro režiséry dobrou vizitkou. Uvidíme, jak si s dalším dílem této výdělečné série poradí.

Nový díl nese název Legacy, což znamená dědictví nebo odkaz. A název filmu je skoro ta jediná informace, kterou zatím známe. Z názvu se dá usoudit, že by se mohlo jednat o jakési volné pokračování. Na druhou stranu už svou účast potvrdil Tobin Bell, herec který se účastnil předchozích dílů. Koho dalšího budeme sledovat po jeho boku, zatím vůbec netušíme.

Na pokračování jsme čekali opravdu dlouho, a ještě si chvíli počkáme. Natáčení začne za dva měsíce, snímku bychom se měli dočkat v roce 2017.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také