Hororová obdoba týmovek je na cestě

Přečtěte si

Autor

Vypadá to, že známe nového Frankensteina. Nebo spíše jeho monstrum. V současné době je jedním z hlavních kandidátů držitel Oscara Javier Bardem.

K hereckému týmu se připojí i Johnny Depp jako Neviditelný muž a Russel Crowe v roli Dr. Jekylla a Pana Hyda. Kdy se nám nový Frankenstein představí, prozatím není jasné.

Ale Frankensteinovo monstrum není to jediné, na které se můžeme těšit. Příští rok v červnu se dočkáme i nové Mumie. Režije se ujaj Alex Kurtzman. Už teď máte možnost podívat se na první fotografie z natáčení.

Hned po Mumii se k Univerzu Monster připojí právě zmiňovaný Frankenstein a půjde nejspíše o modernizací původního filmu Frankensteinova nevěsta. Datum premiéry je sice zahaleno tajemstvím, ale na internetu koluje 13. duben 2018 a 15. únor 2019. Ačkoliv jde zatím jen o dohady, jisté je že v roce 2018 slaví původní román Marry Shelley 200. výročí, proto by byl  tento rok jistě tou nejlepší volbou. Nebude se ale jednat jen o jeden sólový film, ale rovnou o celou hororovou sérii. V nově budovaném Univerzu nebude chybět ani reboot Vlkodlaka.

Hlavní myšlenkou projektu je představit klasická monstra modernímu publiku. Na všech filmech bude pracovat tvůrčí tým tvořený Alexem Kurtzmanem a Chrisem Morganem.

Nový kabátek bude klasikám určitě slušet. Doufejme, že tvůrčí tým dovede naše oblíbená monstra do kin co nejdříve.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také